header

www.rybazsieci.pl – ZAPROSZENIE na cykl szkoleń internetowej platformy handlowej on-line

on 19 maja 2015

W związku z realizacją ostatniej fazy naszego projektu, dotyczącego budowy internetowej platformy handlowej online rybazsieci.pl, serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe, na których zaprezentowane zostaną możliwości platformy oraz tzw. „pierwsze kroki” związane z jej użytkowaniem.
Portal „rybazsieci.pl” jest serwisem ogłoszeniowym/aukcyjnym, ułatwiającym przeprowadzenie transakcji kupna-sprzedaży, przede wszystkim z dziedzin związanych z produkcją i sprzedażą ryb oraz rekreacją i turystyką wodną, w tym wędkarską.
Spotkania mają charakter otwarty i zapraszamy na nie w szczególności potencjalnych oferto-dawców produktów i usług, w następujących terminach i miejscach:

• 25.05.2015 r. godz. 10:00, Urząd Gminy w Sejnach przy ul. Świerczewskiego 1
• 25.05.2015 r. godz. 14:00, Urząd Miasta w Rajgrodzie przy ul. Warszawskiej 32
• 26.05.2015 r. godz. 10:00, siedziba LGR przy ul. Wesołej 22 w Suwałkach
• 28.05.2015 r. godz. 10:00, Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9 w Augustowie
• 29.05.2015 r. godz. 11:00, Starostwo Powiatowe w Węgorzewie przy ul. 3 Maja 17B

Ponadto zapraszamy Państwa już dziś do odwiedzenia naszego serwisu (www.rybazsieci.pl ) oraz zarejestrowania się i zamieszczania swojej oferty produktów i usług, szczególnie w kontekście zaplanowanej w czerwcu kampanii promocyjnej portalu w prasie, w Internecie i w telewizji regionalnej TVP Białystok i TVP Olsztyn.
Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest całkowicie bezpłatne, co w połączeniu z zaplanowaną kampanią promocyjną będzie doskonałą okazją do promocji nie tylko samego portalu, ale również zamieszczonej w nim oferty.
Poniżej zamieszczamy link z ulotką promocyjną, przedstawiającą w zwięzły sposób najważniejsze informacje o serwisie rybazsieci.pl.

 

ulotka – RYBAZSIECI

Top