header

“Świąteczny Karp” – kampania społeczna

on 24 października 2012

Rozpoczęliśmy realizację akcji „Świąteczny Karp”. W jej ramach planowane są m.in. zajęcia informacyjno-edukacyjne w wybranych szkołach i przedszkolach na terenie działania LGR „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”, interdyscyplinarne warsztaty artystyczne dla dzieci czy konkurs kulinarny na danie świąteczne z ryb występujących regionalnie.

Podczas finału w grudniu, na Bazarku Świątecznym w Suwałkach, nie zabraknie niespodzianek. Obdarujemy Państwa upominkami będącymi efektem prowadzonych w ramach akcji działań.

Informujemy również, iż można zgłaszać chęć udziału w akcji „Świąteczny Karp”. Szczególnie do współpracy zapraszamy szkoły i przedszkola. Jeśli chcieliby Państwo włączyć się w nasze działania, poznając naturalne środowisko i zwyczaje karpia oraz sposoby humanitarnego traktowania, szczególnie przed świętami kiedy jego sprzedaż wzrasta, czy zainteresować dzieci tematyką flory i fauny  jezior i rzek bądź urozmaicić lekcje przyrody, chętnie odwiedzimy Was z naszymi zajęciami.

Zachęcamy również do współtworzenia serii koszulek i przypinek. Każdy może stać się autorem niecodziennego hasła lub grafiki, które będą zdobiły i radowały nas podczas finału “Świątecznego Karpia” 16 grudnia w Suwałkach.

O szczegółach akcji oraz współpracy dowiecie się Państwo pisząc na promocja@lgr-pojezierze.eu lub odwiedzając naszą stronę internetową.

 

Zapraszamy! W tym roku dzieci i ryby mają głos!

 

 

Top