header

Konkurs kulinarny “RYBA NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ” czas zacząć!

on 4 grudnia 2012

 

Od dziś przyjmujemy zgłoszenia do konkursu kulinarnego “RYBA NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ”. Jest on cześcią realizowanej od października kampanii społecznej “Świąteczny Karp”.

Zapraszamy do udziału!

 

Planując kampanię społeczną “Świąteczny Karp” staraliśmy się skupiać na dzieciach i młodzieży, jako na odbiorcach, w których pokładamy wielkie nadzieje. Realizując akcję informacyjno-edukacyjną w szkołach i przedszkolach, staraliśmy się przekazywać wiedzę nie tylko o karpiu. Bazą było lokalne bogactwo jezior, rzek i stawów wraz z zamieszkującymi je rybami. Prowadzone zajęcia posiadały też elementy kulinarne. Było to wprowadzenie do kolejnego etapu kampanii – konkursu kulinarnego. Zachęcaliśmy dzieci by gotowały wraz z rodzicami, dziadkami i same – pod okiem opiekunów – eksperymentowały w kuchni.

 

{gallery}karp_2012/konkurs{/gallery}

 

Mamy nadzieję, iż nie tylko rodzice dzieci uczestniczących w kampanii zechcą stanąć w konkursowe szranki. Zapraszamy wszystkich do pokazania kulinarnych umiejętności i odwagi w relalizacji kuchennych pomysłów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Konkurs ma także na celu promocję kuchni bazującej na lokalnie występujących rybach słodkowodnych. Wierzymy, że karp również znajdzie w nim swoje miejsce.

 

W celu przystąpienia do konkursu  kulinarnego “RYBA NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ” prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Karty zgłoszenia.

 

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce podczas WIELKIEGO FINAŁU kampanii społecznej “Świateczny Karp” 16 grudnia 2012 o godz. 12.00 w patio Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach przy ul. Noniewicza 10.

Top