header

Wydarzenia objęte patronatem przez LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” na półmetku.

on 19 maja 2015

Wiosenny czas nastraja do wychodzenia z domu, co staje się okazją do odwiedzania wydarzeń objętych patronatem z dofinansowaniem Lokalnej Grupy Rybackiej “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” w 2015 r.

W minionych tygodniach odbyły się już: Dni otwarte Funduszy Europejskich w ochronie przeciwpożarowej Powiatu Suwalskiego – Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Suwałkach, Golfowy turniej Grand Prix juniorów – Augustowskiego Klubu Golfa, Miasteczko nad Rospudą – Raczki jako tygiel historyczno-kulturowy Suwalszczyzny – Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach, Festyn rodzinny pod hasłem: “Żyjmy zdrowo i aktywnie!” – Gminy Augustów oraz Puchar Burmistrza Augustowa w biegu na orientację – Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych “Integracja”. Natomiast Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Krasnopolu jest w trakcie prac studyjnych, których zwieńczeniem będzie płyta z muzyką młodzieży z Krasnopola.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją fotograficzną, będącą przekrojem w/w wydarzeń, a także do śledzenia naszej strony www, gdzie zamieszczane będą zaproszenia na kolejne imprezy i działania naszych beneficjentów.

 

Top