header

Młodzież golfowa na start – kolejne działania objęte patronatem z dofinansowaniem. ZAPROSZENIE

on 6 maja 2015

W najbliższą sobotę, 9. maja, zostanie rozegrany po raz pierwszy turniej Grand Prix Augustowskiego Klubu Golfa juniorów młodszych.
Na fali popularności cyklu turniejów Grand Prix seniorów augustowski klub golfa postanowił zorganizować podobny cykl, adresowany do juniorów młodszych (do 14 lat włącznie).  Cały cykl obejmie pięć eliminacji, z których do końcowej klasyfikacji liczyć się będą trzy najlepsze rezultaty. Turniej ma formułę otwartą, to znaczy, że wziąć w nim może udział każdy chętny, niekoniecznie zrzeszony w Augustowskim Klubie Golfa. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe i w każdej z nich będą rywalizować o trofea.
Pierwszy turniej, oraz cały cykl można przeprowadzić dzięki wsparciu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”, które objęło patronatem imprezę oraz wsparło finansowo zakup sprzętu golfowego dla juniorów. Dzięki temu wsparciu można było kupić 11 kompletów kijów dla juniorów wraz z torbami, w tym jeden komplet dla dzieci leworęcznych.
Tak więc zapraszamy w sobotę na pole w Grabowie k/Augustowa. Start o godzinie 11:00. Nie trzeba mieć nawet swojego sprzętu. Klub udostępni sprzęt kupiony przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”.

(mat. organizatora)

 

Poniżej, dla zachęty, przedstawiamy fotogalerię z ubiegłego roku.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Top