header

Ruszyły realizacje pierwszych działań promocyjnych objętych patronatem LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” w 2015 roku

on 30 marca 2015

Lista działań objętych patronatem z dofinansowaniem w 2015 roku jest długa, choć czasu na realizację jest niewiele. Zarząd LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” podjął decyzje o wsparciu ponad 20 działań do końca czerwca 2015 roku. W ramach pomocy zostaną zrealizowane projekty o charakterze kulturalnym, społecznym, zdrowotnym, sportowym czy turystycznym. Spektrum jest więc szerokie – każdy może odnaleźć coś dla siebie i wziąć czynny udział w działaniach. Większość z nich ma charakter otwarty.

Pierwsze realizacje miały charakter świąteczny. Stowarzyszenie Krusznia oraz Stowarzyszenie dla Rozwoju w Suwałkach przypominały tradycje wielkanocne – palmy wielkanocne, pisanki, ozdoby świąteczne można było wykonać własnoręcznie, a na wyciszenie wysłuchać koncertu tradycyjnych pieśni wielkopostnych w tradycji suwalskiej.

 

Będziemy informować Państwa o innych propozycjach w ramach patronatów z dofinansowaniem, zachęcając do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej.

Top