header

IV Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2014 – RELACJA

on 22 września 2014

Miniony weekend upłynął w Sejnach pod znakiem Targów EXPO. Organizatorem 4. już Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2014 była – jak w latach poprzednich –  Lokalna Grupa Rybacka “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”. Tradycyjnie miejscem spotkań wystawców i zwiedzających była  hala Expo Sejny przy ulicy Łąkowej.

W uroczystym otwarciu wydarzenia udział wzięli m.in. Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański, przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Adam Sudyk, Konsul Republiki Litewskiej w Polsce dr. Vida Montvydaite, Prezes Lokalnej  Grupy Rybackiej „Pojezierze Suwalsko – Augustowskie” Cezary Cieślukowski wraz z Zarzadem Stowarzyszenia, radny Sejmiku Województwa Waldemar Kwaterski oraz starostowie, burmistrzowie i wójtowie z obszaru działania Lokalnej Grupy Rybackiej.

Tegoroczne Targi przyciągnęły ponad 1200 zwiedzających. Mogli oni obejrzeć i zapoznać się z ofertą ponad 100 podmiotów krajowych i zagranicznych z branży turystycznej i wędkarskiej, ale także samorządów i beneficjentów środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej, m. in. uczestniczących w Expo 2014 Lokalnych Grup Rybackich z Polski.

Media o IV MTTiWnP Expo Sejny 2014:

TVP Białystok (7:17)

Radio 5

Suwałki.info (targi)

Suwałki.info (targi-historia)

Radio Białystok

Sejny.net

Sejny.net

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (foto – B. Boguszewski)

IV Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2014 finansowane były ze środków UE EFR.

Top