header

IV Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu EXPO Sejny 2014 – ZAPROSZENIE

on 8 września 2014

Serdecznie zapraszamy na IV edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2014, która odbędzie się 20-21 września 2014r.

Podobnie jak w poprzednim roku, IV Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2014 będą współfinansowane ze środków Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” w związku z tym są bezpłatne dla wystawców i gości.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Konsul Republiki Litewskiej w Sejnach.

Medialnie IV Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu EXPO Sejny 2014 wspomagać będą: Suwalski Serwis Informacyjny suwalki.info, Przegląd Sejneński, Portal Wędkarski wedkuje.pl oraz Radio 5

INFORMUJEMY, ŻE SĄ JESZCZE WOLNE STOISKA WYSTAWIENNICZE.

ZGŁOSZENIA NA TARGI PRZYJMUJE BIURO: targiexpo@lgr-pojezierze.eu lub biuro@expo.sejny.pl TERMIN NADSYŁANIA KART ZGŁOSZENIA MIJA 15 WRZEŚNIA 2014 R.

 

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów organizacji targów będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej targów www.expo.sejny.pl.

Począwszy od IV edycji MTTiW –  katalog wystawców będzie dostępny  w wersji elektronicznej – na stronie www.expo.sejny.pl

 

Serdecznie zapraszamy do Sejn! Liczymy na Państwa obecność!

 

Plakat Targi

 

 

 

Top