Członkowie
Członkowie Stowarzyszenia LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”
osoby prawne:
Gmina Jeleniewo |
Gmina Rajgród |
Gmina Przerośl |
Gmina Sejny |
Gmina Krasnopol |
Gmina Giby |
Gmina Płaska |
Powiat Suwalski |
Powiat Sejneński |
Miasto Augustów |
Gmina Augustów |
Gmina Wiżajny |
Gmina Szypliszki |
Gmina Nowinka |
Powiat Augustowski |
Gmina Puńsk |
Gmina Suwałki |
Gmina Raczki |
Gmina Filipów |
Gmina Bargłów Kościelny |
Gmina Rutka-Tartak |
Gmina Bakałarzewo |
Miasto Sejny |
Usługi Rybackie Marek Bednarski |
Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. |
Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna |
Suwalska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT |
Wigierski Park Narodowy |
Stowarzyszenie ”Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski i Rospuda” |
Stowarzyszenie Północno-Wschodnia Lokalna Grupa Działania „Szelment” |
Gospodarstwo Rybackie PZW w Suwałkach |
Stowarzyszenie „Euroregion Niemen” |
Gospodarstwo Rybackie „Augustów” |
Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku |
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości |
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie |
PTTK Oddział w Suwałkach |
Usługi Turystyczne Grażyna Motybel |
AnDar Dariusz Andruczyk |
WIP sp. z o.o. |
Siedlisko Sajenek- Park w Augustowie |
Ochotnicza Straż Pożarna w Sejnach |
Augustowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe |
P.P.H.U Galion Wojciech Dyczewski |
Fundacja Dziedzictwo Suwalszczyzny |
Stowarzyszenie „Sięgać za Horyzont” |
G-SOFT Jan Giedrojć |
Centrum edukacyjne Olimp Caffe Matrix Cezary Taraszkiewicz |
Obsługa Spływów Kajakowych Waldemar Słomiński |
„NETLINK” Andrzej Gniedziejko |
„Wczasy pod budą” Krzysztof Milewski |
RIVER RIDE Izabela Tomaszewska |
Biuro Rachunkowe Kotowski Artur |
Gminny Ośrodek Kultury w Nowince |
PPHU „AUGUST” Zbigniew Augustynowicz |
FOTOPROJEKCJA Michał Kamiński |
Suwalska Szkoła Lotnicza |
Bar „Wigraszek” Ewa Kulbacka |
Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezeusa w Jeleniewie |
Project Consulting Adam Jurkiewicz |
Handel Artykułami Przemysłowymi i Chemicznymi Jan Górski |
Przedsiębiorstwo „Banga” Albin Szuszczewicz |
Andrzej Norwa Service |
ALFA LUTI Bogumił Lutyński |
SUCCES TEAM Sylwia Pachucka |
Ośrodek Badań i Usług Psychologicznych |
Gminny Ośrodek Kultury w Płaskiej |
Klub Wodny „Hańcza” w Suwałkach |
Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia |
Biuro Rachunkowe Nota Wioletta Mursztyn |
Uczniowski Klub Żeglarski GROT |
Stowarzyszenie Miłośników SPK „KRAINA HAŃCZY” |
TGC Tomasz Grnyo |
Wodnik Regionalne Usługi Turystyczne Augustów |
Ekologicznego Stowarzyszenia Gmin „ROSPUDA” |
Restauracja „Ostoja” Dawid Miklaszewski |
Ochotnicza Straży Pożarnej Augustów- Lipowiec |
PUH „KRAWCZAK” |
PPUH Jan Wojtuszko |
Wigierski Aeropag Nowej Ewangelizacji |
Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ |
Fundacja Traditio et Novitas |
„Łukowski” Piotr Łukowski |
Towarzystwo Twórczo-edukacyjne Anael |
Holiday Boat Wałamaniuk Daniel |
A-Z Inwestycje |
Zakład Remontowo Budowlany Zefir Marian Nowikowski |
Usługi Leśne |
Ochotnicza Straż Pożarna w Przerośli |
Beata M. Kochańska |
Komenda Miejska PSP w Suwałkach |
„Budzik” Tomasz Hinc |
PPHU”Solar-Sky” Export import |
Turystyka Ostrowscy |
PPH Meliorex sp. z oo |
Moto-Yacht Kierklo Grzegorz |
„MASTER” Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz |
Warakomski Jan |
PPHU ARMATOR Błażej Bieńkowski |
Ochotnicz straż Pożarna w Filipowie |
MIRBUD |
PUH Posejdon Jacek Sudnik |
Maciej Kotowicz |
Ochotnicza Straż Pożarna w Raczkach |
Ochotnicza Straż Pożarna w Bargłowie Kościelnym |
PHU Drapieżnik Maciej Kaszuba |
Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT Agnieszka Zyzało |
Augustowskie Placówki Kultury |
Strzelec Agencja Ochrony Osób i Mienia |
IT Service Agencja Interaktywna |
STURNUS pracownia fotograficzna i multimedialna Hubert Stojanowski |
Augustowski Klub Golfa |
Motyl Office Service Tomasz Motulewski |
Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Ochotnicza Straż Pożarna w Wiżajnach |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach |
FHU WAJMAT Anna Prusek |
MONA Malinowscy S.J. |
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Filipowie |
ITS Mirosław Kożuchowski |
MTD KRISTRANS Krzysztof Kowalewicz |
PHU Midax Dariusz Citko |
Nad Zatoką s.c. |
Ochotnicza Straż Pożarna w Dreństwie |
Firma „Omega” Waldemar Pieczulis |
ALDALL Partner Justyna Supranowicz |
Sklep Spożywczo – Przemysłowy |
STOWARZYSZENIE POSZUKIWAŃ MIEJSC WALK I MARTYROLOGII ORAZ MOGIŁ WOJENNYCH „LEŚNI” |
Pralnia Wodno Chemiczna s.c. |
BUDOKOP Mariusz Łapiński |
HOLIDAY BOAT-TOURIST |
Nadleśnictwo Augustów |
O.S.P. Turówka Nowa |
O.S.P. w Nowej Wsi |
PPH A&W Kondraccy Agnieszka Kondracka Waldemar Kondracki |
Przedsiębiorstwo Handlowe Jan Kalinowski |
OSP w Potaszni |
Kalinowscy s.j. |
„AIT TERTEL” s.c. Mechanika Pojazdowa i Diagnostyka |
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach sp. z o.o. |
Przedsiębiorstwo WI-TA s.j. |
Spółdzielnia Mieszkaniowa |
osoby fizyczne:
JERZY NOWIKOW
BOLESŁAW JURKUN
ROMUALD JURKUN
ZDZISŁAW GOBCZYŃSKI
JACEK ŁUCZKIEWICZ
MICHAŁ OSEWSKI
HUBERT FALKOWSKI
ANDRZEJ FALKOWSKI
ROMUALD JADESZKO
ELŻBIETA JANINA DOMALEWSKA
BOGDAN GLAZER
JAN POPŁAWSKI
JAROSŁAW CZESŁAW HOLAK
MAŁGORZATA DUDZIŃSKA
RYSZARD KUŹNICKI
RENATA ZAKRZEWSKA
CZESŁAW WOŁĄGIEWICZ
JAN DUDA
MIROSŁAWA WIERZCHOWSKA
WIESŁAW JAN KARCZEWSKI
STANISŁAW RUTKOWSKI
ANDRZEJ SUKANY
KAZIMIERZ RUTKOWSKI
MARIA MAGDALENA BOGDAN
HENRYK MOŻEJEWSKI
STANISŁAW MALINOWSKI
KRZYSZTOF JACEK KARPIŃSKI
ZDZISŁAW ZIELIŃSKI
KRYSTYNA HARABURDA
ZENON HARABURDA
MARIAN BERNATOWICZ
ANDRZEJ WALDEMAR NORWA
JÓZEF JUNGIEWICZ
WITOLD MARCINKIEWICZ
ANDRZEJ CEBELIŃSKI
CZESŁAW KARPIŃSKI
WIESŁAW SZTUKOWSKI
ROBERT JANCZEWSKI
RAFAŁ KRUTUL
CEZARY LEWKOWICZ
KRZYSZTOF PRZEBOROWSKI
MIROSŁAW ZYSKOWSKI
JAROSŁAW CHMIELEWSKI
STANISŁAW MISIUKANIS
GRYGUĆ WITOLD
WITOLD BAULIS
Jarema Tomasz Sykulski
Ewa Gobczyńska
Marcin Jurkun
Henryk Stanisław Grabowski
Henryk Borowski
Dariusz Janusz Mazur
Zdzisław Tadeusz Czakis
Dorota Bykowska
Marcin Ostrowski
Wiesław Michniewicz
Tadeusz Niedźwiecki
Michał Jerzy Grnyo
Krzysztof Stankiewicz
Szymon Skowina
Bożena Teresa Klimczyk
Agnieszka Morysewicz
Tomasz Kiełczewski
Halina Wołosewicz
Tomasz Selwent
Ryszard Oberman
Łukasz Kolinko
Andrzej Falkowski
Jerzy Mioduszewski
Roman Wieczorek
Jarosław Makowski
Dariusz Siwicki
Ryszard Gałdzewicz
Antoni Kuźma
Wioletta Małgorzata Dzienis
Janusz Głosek
Maciej Perkowski
Adrian Mucha
Adam Wysocki
Robert Grzeszczyk
Marek Rosik
Tomasz Moćkun
Ewa Sidorek
Sebastian Sidorek
Agnieszka Mackiewicz
Janusz Krzysztof Pretkiel
Stanisław Biłda
Dariusz Wasilewski
Stanisława Waszkiewicz
Józef Walicki
Dariusz Staniewicz
Elżbieta Janina Tumialis
Waldemar Deręcz
Magdalena Justyna Tyburek
Zofia Bernardyna Grabowska
Grażyna Pezowicz
Jerzy Marcin Jaśkiewicz
Józef Majewski
Edmund Szymonowicz
Iwona Topolska
Hołubowicz Marcin
Jan Dariusz Rudziewicz
Czesław Rudziewicz
Henryk Czereszko
Mariusz Supranowicz
Dariusz Bełbot
Józef Naruszewicz
Karol Naruszewicz
Andrzej Adamowicz
Jarosław Korczak
Zenon Sztabiński
Tomasz Kownacki
Marcin Mentel
Marek Olszewski
Ilona Stawicka
Elżbieta Palewicz
Joanna Pelc-Socik
Beata Pogorzelska
Tomasz Piotr Zdanis
Krzysztof Górny
Robert Tylenda
Zenon Truchan
Piotr Szymanowski
Marek Stanisław Tuszyński
Józef Daniłowicz
Sylwia Zdancewicz
Karol Jurkun
Piotr Olszewski
Edward Dziemian
Piotr Piłasiewicz
Małgorzata Złotnik
Szymon Karwel
Kazimierz Leończuk
Marzanna Tujakowska
Paweł Puzowski
Zbigniew Bielawski
Krzysztof Fiedorowicz
Teresa Biziewska
Monika Kuprewicz
Łukasz Kuprewicz
Tomasz Jerzy Kuprewicz
Anna Kuprewicz
Urszula Okulanis
Artur Suchodolski
Kamil Okulanis
Jadwiga Gryc
Grzegorz Miszkiel
Anna Elżbieta Miszkiel
Mirosław Olszewski
Cezary Janczewski
Artur Szlaszyński
Krzysztof Wilczewski
Wiesław Czokajło
Stanisław Koneszko
Paweł Janulewicz
Jolanta Katarzyna Rytwińska
Antoni Paciorko
Robert Samotyko
Marek Rynkiewicz
Grzegorz Zygmunt Czapliński
Tomasz Goździński
Marcin Marszałek
Andrzej Paciorkowski
Andrzej Romanowski
Marcin Bronakowski
Marian Czokajło
Krzysztof Jacewicz
Edyta Drozd
Michał Jasiński
Agnieszka Rydzewska
Krystyna Naruszewicz
Janusz Modzelewski
Robert Dzieniszewski
Marian Bielecki
Adam Bielawski
Wojciech Żukowski
Jacek Cebeliński
Krzysztof Rółkowski
Stanisław Stankiewicz
Andrzej Szymański
Daniel Syperek
Halina Rutkowska
Antoni Hołdyński
Maciej Kwieciński
Andrzej Majewski
Eugeniusz Zdzisław Bobran
Andrzej Karpio
Bogdan Palewicz
Łukasz Bielecki
Izabela Myszkowska
Jolanta Rudziewicz
Piotr Gwiazdowski
Ireneusz Gober
Jan Omilian
Stanisław Omiljan