header

Zaproszenie do udziału w IX Zawodach w Wędkarstwie Spinningowym o Puchar Prezesa Lokalnej Grupy Rybackiej

on 25 kwietnia 2019

Z przyjemnością zapraszamy miłośników wędkarstwa do udziału w kolejnej – IX edycji Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym o Puchar Prezesa Lokalnej Grupy Rybackiej.   Zawody odbędą się 18 maja 2019 r. (sobota) na Jeziorze Boksze. Początek godz. 7:00. Zawody odbywać się będą z jednostek pływających zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb Polskiego Związku Wędkarskiego.

Kolejna edycja zawodów będzie okazją do wesołej i zdrowej rywalizacji, zarówno indywidualnej, jak zbiorowej (drużyna samorządowa) w trzech kategoriach: największy złowiony okaz, największa ilość złowionych ryb oraz najlepsza drużyna samorządowa. Niewątpliwym atutem zawodów jest wyborne łowisko oraz wspaniałe przestrzenie wokół.

Poniżej znajduje się karta uczestnictwa, którą należy wypełnić i odesłać w terminie do 10.05.2019. Ilość uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo mają drużyny samorządowe). Zapraszamy również do czynnego kibicowania, zagrzewania do walki i trzymania kciuków.

Top