header

Zaproszenie na “Święto Siei”

on 19 sierpnia 2012

Zapraszamy serdecznie 8 września, od godziny 13.00 na Piknik rodzinny „Święto Siei”. Jest to już dziewiąta impreza o tym tytule organizowana na zakończenie lata w ogrodach Klasztoru Wigierskiego, realizowana także w tym roku dzięki przychylności dyrekcji Wigierskiego Aeoropagu Nowej Ewangelizacji. Tradycyjnie już uczestnicy „Święta Siei” mają zagwarantowany pakiet atrakcji. Smak ryb i regionalnych pyszności podkreślać będzie łagodna muzyka umilająca biesiadę apetycznie brzmiącymi utworami.

Zadbaliśmy o przedstawicieli wszystkich pokoleń – najmłodsi mają zapewnioną opiekę doświadczonych animatorów ze Stowarzyszenia „Nie Po Drodze”, którzy dają gwarancję dobrej, bezpiecznej i mądrej zabawy. W tym czasie dorośli mogą wziąć udział w konkursach i wesołych rywalizacjach aby beztrosko spędzić czas w pięknym plenerze. Przewidziano także pieczenie ryby na patyku i poczęstunek z ryb wędzonych dla gości imprezy. Ciekawostką będzie pokaz garncarski i inne przykłady twórczej pasji. Uczestniczący w „Święcie Siei” będą mogli korzystać z dobrodziejstw regionalnego „ Jarmarku” z żywnością regionalną, który przypomni smaki tradycyjnych, domowych wyrobów. Pozostałe atrakcje będą dla uczestników wspólnej zabawy miłą niespodzianką – warto z nich skorzystać.

 

Pobierz plakat

 

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo.

Top