header

Warsztaty kulinarne inspirowane potrawami babć – ZAPROSZENIE

on 22 września 2014

Zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach kulinarnych z ryb słodkowodnych, których tematem przewodnim będą… przepisy z babcinych zeszytów czy – co lepsze i cenniejsze – głów. Warsztaty odbędą się w dniach 10-12 października 2014 r.

Każda z osób, która chciałaby uczestniczyć w warsztatach powinna do 30 września 2014 r. dostarczyć wypełnioną Kartę zgłoszenia, w której umieści przepis na potrawę z ryb słodkowodnych inspirowaną kuchnią tradycyjną. Kartę zgłoszenia wraz z Regulaminem uczestnictwa w warsztatach (oba dokumenty podpisane) należy dostarczyć osobiście do siedziby Stowarzyszenia LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” ul. Wesoła 22, 16-400 Suwałki lub skany dokumentów przesłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@lgr-pojezierze.eu (nie uznaje się zgłoszeń przesyłanych pocztą tradycyjną i fax’em).
Na podstawie nadesłanych zgłoszeń jury wytypuje 16 osób, które wezmą udział w warsztatach kulinarnych w Akademii Kulinarnej Marcina Budynka w Augustowie. Warsztaty zakończą się konkursem kulinarnym oraz uroczystym wręczeniem nagród i certyfikatów.

Karta zgłoszenia

Regulamin kursu kulinarnego

 

plakat_druk

Top