header

Aktualności

Księga Wizualizacji Znaku PO “Rybactwo i Morze”

on 19 lipca 2019

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że aktualna Księga Wizualizacji Znaku Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze” znajduje się w zakładce PO RYBY 2014-2020 (Informacja i promocja). Prosimy o stosowanie zapisów księgi do oznakowania projektów i dokumentów.

Czytaj dalej

Półkolonie w Gibach

on 19 lipca 2019
Półkolonie w Gibach

Półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi z powiatu sejneńskiego to tytuł projektu grantowego realizowanego przez Stowarzyszenie “Tęcza” w Sejnach. Półkolonie zorganizowano w Szkole Podstawowej w Gibach dla dzieci wymagających specjalnej troski. Projekt został dofinansowane przez LGR w wysokości 80%.

Czytaj dalej

Szkolenie dla Grantobiorców

on 17 lipca 2019
Szkolenie dla Grantobiorców

Jak rozliczać projekty grantowe, co wpisać w arkusz, a co nie, jak udokumentować poniesione wydatki i jak opisać faktury. Te pytania i wiele innych zadali uczestnicy szkolenia, które odbyło się dzisiaj w siedzibie Stowarzyszenia.

Czytaj dalej

Podpisanie umów o powierzenie grantu

on 12 lipca 2019
Podpisanie umów o powierzenie grantu

Wczoraj, 11 lipca, w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka “Pojezierze Suwalsko – Augustowskie” podpisano umowy grantowe z 9 grantobiorcami w ramach naboru V/2019- Przedsięwzięcie 1.2.3. Na realizację wszystkich projektów przeznaczono kwotę 116.192 pln. Granty w wysokości do 10.000 zł otrzymali: Gmina Przerośl – “Zwiększenie zaangażowania mieszkańców i organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez budowę placu […]

Czytaj dalej

Żarnowski Pempuch i ryba

on 9 lipca 2019
Żarnowski Pempuch i ryba

W niedzielę 07.07.2019 r. w Żarnowie odbył się “XII Festyn Gminny – żarnowski pempuch i ryba okraszone atrakcjami”. Impreza organizowana przez Centrum Kultury i Bibliotekę Gminy Augustów w Żarnowie zgromadziła licznych mieszkańców gminy, zaproszonych gości i turystów. Festyn został dofinansowany przez LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” w ramach projektu grantowego w wysokości 74%.

Czytaj dalej

Komunikat

on 17 czerwca 2019

Dyrektor LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” informuje , że w dniu 21.06.2019 r. biuro stowarzyszenia będzie nieczynne.

Czytaj dalej

Akcja aktywizująca “Sprzątanie brzegów jezior i rzek”

on 14 czerwca 2019
Akcja aktywizująca “Sprzątanie brzegów jezior i rzek”

W dniu 10 czerwca uczniowie wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Nowince po raz kolejny  uczestniczyło w akcji “Sprzątania brzegów jezior” organizowanej przez Lokalną Grupę Rybacką “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”. Miejsc do sprzątania w naszym regionie jest dużo, tym razem akcja objęła swoim zasięgiem dwie rzeki  w Gminie Nowinka. Akcja została poprzedzona pogadankami […]

Czytaj dalej

Wyniki oceny, wyboru operacji i ustalenia kwot wsparcia w ramach naboru IV/2019

on 11 czerwca 2019

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” informuje, że w dn. 27 maja oraz 4 czerwca 2019 r. odbyło się posiedzenie Rady LGR poświęcone ocenie wniosków o przyznanie pomocy w ramach LSR na operacje w ramach Priorytetu 4 “Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” zawartego w Programie Operacyjnym “Rybactwo  i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania: […]

Czytaj dalej

IX edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Prezesa LGR

on 21 maja 2019
IX edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Prezesa LGR

W sobotę 18 maja br. nad jeziorem Boksze odbyła się kolejna, dziewiąta edycja Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym o Puchar Prezesa LGR “Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”. Wędkarska  pogoda, wspaniale przygotowane łowisko i doborowa kadra wędkarzy (46 zawodników) wystarczy za wszystkie opisy. Wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco: Najlepsza drużyna samorządowa: I miejsce – Gmina Nowinka (Andrzej […]

Czytaj dalej

Posiedzenie Rady

on 21 maja 2019

W związku z zakończeniem naboru IV/2019 wniosków o dofinansowanie na operacje w ramach Priorytetu 4 “Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” zawartego w Programie Operacyjnym “Rybactwo  i Morze” na lata 2014-2020,  w dniu 27 maja 2019 r.o  godz. 9.00 w siedzibie Biura LGR przy ul. Wesołej 22 w Suwałkach odbędzie się posiedzenie Rady.

Czytaj dalej

Top